Sona

Najlepsze karpie z profesjonalnych hodowli

2015-12-23 10:02:00

Skąd pochodzi najlepszy Karp Królewski, którego mogą Państwo kupić w porcjach, w dobrych marketach? Nie mamy wątpliwości, że najlepszymi dostawcami tej ryby są Polskie  Gospodarstwa Rybackie. Nasze ryby pochodzą głównie Milicza na Dolnym Śląsku i Starzawy na Podkarpaciu. I właśnie od sprawdzonych, doświadczonych hodowców otrzymujemy karpia, który dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników jest w humanitarny sposób uśmiercany, patroszony i przygotowywany do sprzedaży.

Warto pamiętać, że rybę pakujemy do specjalnych pojemników gwarantujących świeżość produktu. Dzięki temu Państwo, nasi Klienci nie musicie kupować żywej ryby, by według własnego przepisu przyrządzić smaczne świąteczne danie. Pewnie nie raz zastanawiali się Państwo jak wyglądają połowy karpia, który trafi w święta na Wasze stoły.

Już od ponad miesiąca współpracujące z nami gospodarstwa odławiały rybę, która zmagazynowana w natlenianych basenach przez kilka tygodni oczyszczała się z mułu. Dzięki temu w Wigilię i przez całe Święta będą Państwo mogli delektować się prawdziwie delikatnym, smacznym i soczystym mięsem. Proszę zobaczyć jak przez całą jesień pracowali dla Państwa rybacy oraz… w jaki sposób, nad brzegiem stawu przyrządzali karpia… :)