Sona
Tu jesteś: : Strona główna / Kontakt

Kontakt



SoNa Sp. z o.o.
NIP: 577-18-50-319
Koziegłówki
ul. Myszkowska 25
42-350 Koziegłowy


Centrala
tel. +48 (34) 314 24 35
fax: +48 (34) 314 22 22

Biuro Prasowe
media@sona.pl

 

Prezes Zarządu
Marian Nawrot
m.nawrot@sona.pl
tel. +48 (34) 314 24 35

W-ce Prezes Zarządu
Halina Nawrot
h.nawrot@sona.pl
tel. +48 (34) 314 24 35

Dyrektor Finansowy, Główny księgowy
Karol Matyja
k.matyja@sona.pl
tel. +48 (34) 366 15 62

Dział księgowości
tel. +48 (34) 314 24 35

Dział handlowy
Ewa Dudziak - dyrektor ds. handlu
e.dudziak@sona.pl
tel. +48 (34) 366 15 54; +48 (0) 601 86 22 17

Dział obsługi hurtu
Agnieszka Bazan
a.bazan@sona.pl
tel. +48 (34) 366 15 64; +48 (0) 601 80 04 29

Anna Wiśniewska
a.wisniewska@sona.pl
tel. +48 (34) 366 15 58; +48 (0) 609 85 29 73

Dział obsługi hipermarketów
Iwona Torbus
i.torbus@sona.pl
tel. +48 (34) 366 15 56; +48 (0) 607 22 42 22

Agnieszka Pikuła
a.pikula@sona.pl
tel. +48 (34) 366 15 67

Edyta Noszczyk
e.noszczyk@sona.pl
tel. +48 (34) 366 15 56; +48 (0) 691 70 46 44

Dział obsługi detalu
Aleksandra Mucha
a.mucha@sona.pl
tel. +48 (34) 366 15 65

Dział importu i exportu
Magdalena Królak - Specjalista ds. importu i exportu
magda.krolak@sona.pl
tel. +48 (34) 366 15 61; +48 691 70 46 66

Maria Pędoła - Specjalista ds. importu i exportu
m.pedola@sona.pl
tel. +48 (34) 366 15 61; +48 724 72 02 68

Dział zakupów krajowych
Monika Kaźmierska - specjalista ds. zakupów
m.kazmierska@sona.pl
tel. +48 (34) 314 24 35; +48 (0) 691 70 46 55

Dział logistyki
Grzegorz Przybylak - dyrektor ds. logistyki
g.przybylak@sona.pl
 +48 (0) 691 70 46 34

Anna Sroślak - specjalista ds. logistyki
logistyka@sona.pl
tel. +48 (34) 366 15 69