Sona

SoNa – marka godna zaufania.

2016-01-19 10:11:00

Nasze przedsiębiorstwo zostało wyróżnione Certyfikatem “Firma Godna Zaufania”.

Certyfikat przyznała nam firma CBOK Sp. z o.o. i Sp. k. z Rybnika, która na podstawie autorskiego algorytmu dokonała analizy informacji na temat naszej Spółki, pojawiających się w sieci Internet. Na podstawie opinii wystawionej nam przez Kontrahentów i Klientów możliwe było określenie wysokiego poziomu wiarygodności zarówno jakościowej jak i  finansowej.

Jak napisano w uzasadnieniu dokonanej analizy -  Certyfikat „Firma Godna Zaufania” to dokument świadczący o nieposzlakowanym wizerunku przedsiębiorstwa. Jest on również wykładnikiem satysfakcji Klientów.

- Na takie wyróżnienia cały Zespół naszej Firmy pracuje z zaangażowaniem, nieustannie od ponad 25 lat. Cieszę się, że nasze starania o jakość produktów i dobre relacje biznesowe z Kontrahentami procentują uznaniem niezależnych podmiotów oceniających funkcjonowanie polskich przedsiębiorstw – mówi Marian Nawrot Prezes Zarządu SoNa Sp. z o.o.

SoNa to rodzinne przedsiębiorstwo funkcjonujące na polskim rynku od ćwierćwiecza. Firma była wielokrotnie wyróżniana i nagradzana przez instytucje państwowe, niezależne firmy certyfikujące, a także podczas branżowych targów: za jakość, innowacyjność oraz zaangażowanie w budowanie polskiej tożsamości gospodarczej.

Ostatnio firma zdobyła puchar Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przyznany za jesiotra wędzonego podczas targów POLFISH, które odbyły się w Poznaniu w maju ubiegłego roku.